Pogotowie3D - logo

Podsumowanie Procad EXPO

18.09.2018

Jedne z największych targów dla specjalistów z dziedziny grafiki 3D i projektowania już za nami. W tym roku padł rekord ponad 1020 zarejestrowanych/odwiedzających osób. Na ponad 60 ciekawych prelekcjach mogliśmy zapoznać się z nowościami, jakie przygotował na przyszły rok Autodesk, Chaos Group oraz inni deweloperzy. Stoiska ze sprzętem możemy raczej pominąć ponieważ producenci sprzętu nie pokazali praktycznie żadnych istotnych nowości.

Naszym subiektywnym zdaniem największe zmiany przeszedł Vray. Nowa wersja programu - Vray Next wprowadza szereg ułatwień i ulepszeń, a jego prezentacja była dla nas szczególnie ważna ze względu na to, że aktywnie braliśmy udział w programie rozwojowym nowej wersji programu. Wykorzystanie Vray’a Next w bieżących projektach będzie skutkowało jeszcze lepszą jakością oraz szybszymi realizacjami.
Nie brakowało także X Reality - z zaciekawieniem śledzimy rozwój technologii VR, AR oraz MR, dla których zrealizowaliśmy już kilka projektów.

Firmie Procad serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Dla nas była to 5-ta edycja z rzędu i z niecierpliwością czekamy na kolejne.