Pogotowie3D - logo

O nas

Pogotowie 3D specjalizuje się w tworzeniu oraz upowszechnianiu fotorealistycznej grafiki 3D. Od 2008 roku wykonaliśmy dziesiątki tysięcy renderów oraz kilkaset animacji dla ponad 450 firm z Polski i EU. O naszej pracy najlepiej świadczą sami Klienci, którzy bardzo chętnie polecają nas innym, a nasze niezaprzeczalne atuty to:

  • szybkość - nie obawiamy się podejmowania zadań 'last minute'
  • profesjonalizm - nie trudnimy się fuszerką; jesteśmy profesjonalistami, którzy z pasją oddają serce każdemu graficznemu wyzwaniu
  • terminowość - zawsze na czas, najczęściej przed terminem
  • kreatywność - kochamy niestandardowe rozwiązania i zawsze podpowiemy najlepsze
  • najwyższa jakość - od tego powinniśmy zacząć ;) Gwarantują ją nasi profesjonaliści, pracujący na najwyższej klasy maszynach z profesjonalnym oprogramowaniem.

Dowiedz się teraz więcej o naszych produktach - co robimy?

Farma renderująca i oprogramowanie

Nawet najlepszy zespół nie jest w stanie efektywnie pracować bez nowoczesnego zaplecza. Dla nas stanowią je: profesjonalny sprzęt PC oraz zaawansowane oprogramowanie. Posiadamy własną farmę renderującą pozwalającą na szybki i stabilny rendering materiału 3D zarówno na procesorach (CPU) jak i kartach graficznych (GPU). Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce wykorzystującą na szeroką skalę rendering CPU+GPU do celów komercyjnych. Dla naszych Klientów oznacza to możliwość ekspresowego przygotowania podglądów z tworzonych scen 3D oraz równie szybkiego renderingu materiału finalnego.

Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu:

Adobe
Autodesk
Chaosgoup
iToo

Aktywnie uczestniczymy w programach rozwojowych Autodesku oraz Chaos Group, dzięki którym software staje się jeszcze lepszy i bardziej dopasowany do naszych potrzeb. Korzystamy z wielu autorskich skryptów do automatyzacji pracy w środowisku 3D.

Prywatnie

Prywatnie pasjonujemy się fotografią, filmem, sprzętem komputerowym oraz grami komputerowymi i konsolowymi. Nasze zainteresowania pozwalają nam dodatkowo rozwijać się w rozległej dziedzinie jaką jest grafika 3D. Aby być zawsze na bieżąco jesteśmy stałymi bywalcami największych imprez targowych, a na naszej stronie nierzadko znajdą Państwo obszerne fotorelacje z tych wydarzeń.

Zawsze aktualne informacje na temat Pogotowia 3D znajdą Państwo w dziale aktualności oraz w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube.

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.